19 şubat 2019 Salı 20:04

Türksat’tan Uydunet Internet Kampanyası

Yazan: Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2009 11:18
Bu yazı Haber Kategorisinde YORUM YAZ .
Türksat

10 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan uydunet abonelerinden kurulum ücreti alınmayacak.

Kablo TV Hattından Sunulan Uydunet’te Kampanya:

  • İnternet Aboneliğinde Kurulum Ücreti Alınmayacak
  • VOIP Özellikli Modemde Taksit Avantajı
  • Temiz ve Güvenli İnternet Hizmeti ile İnternette Gözünüz Arkada Kalmayacak

Türksat A.Ş., Kablo TV altyapısı üzerinden Uydunet markasıyla verdiği internet erişim hizmetinden faydalanmak isteyen yeni aboneler için kampanya düzenledi. 09 Şubat 2009′da başlayan kampanya boyunca, Uydunet’e yeni abone olmak isteyenler, 30 TL’lik kurulum ücreti ödemeyecekler.

10 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan Uydunet hizmetinde, gerçek genişbant internet erişim hızı 20 MB’e kadar çıkabilmekte.

Uydunet aboneleri ayrıca, VOIP özellikli modemi taksitle satın alabileceklerdir.
Uydunet’in sunduğu çocuklar için temiz internet hizmetinde, zararlı içerikler ve zararlı siteler kaynağında engellenmektedir.

Güvenli internet hizmetinde ise abonelerimiz Türksat merkezindeki güvenlik duvarları ile korunarak kendi bilgisayarlarına antivirüs programları yüklemelerine gerek kalmadan merkezden koruma sağlanıyor. Uydunet abonelerine ayrıca, çocuklar için temiz internet hizmeti çerçevesinde içerik filtreleme hizmeti de veriliyor.

Uydunet aboneleri Kablo TV hattından internet aldıkları için başka bağlantıya veya hatta ihtiyaç duymamakta ve fiber optik altyapıya sahip Kablo TV hattının sunduğu gerçek hız avantajını yaşamaktalar. Uydunet aboneleri, kullandıkları kadar internet ücreti ödeyebilmekte ve bulundukları tarifelerde limit aşımı halinde en fazla ne kadar ücret ödeyeceklerini de bilmektedirler.

Uydunet İnternet Tarifeleri

Uydunet Tarife
Kaynak: Turksat
Dilerseniz yorum yazabilir, veya geri izlemelere bakabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın