19 şubat 2019 Salı 20:03

SanDisk Türkiye’de İlk Ofisini Açtı

Yazan: Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2008 14:44
Bu yazı Haber Kategorisinde 3 Yorum .

Sandisk

Flaş bellek üreticisi SanDisk, Türkiye’de ilk ofisini açtı.

SanDisk 200′den fazla patente sahip, flash bellek standartlarının mucidi ve dünyada lider konumda. SanDisk’in merkezi Amerika’da bulunuyor, Japonya, Taiwan, PRC, Hollanda ve Malezya gibi ülkelerde fabrika ve ofisleri bulunmakta. Aynı zamanda Amerika bulunan Nasdaq borsasının flash firmalarından biri. SanDisk ürünleri arasında, flash bellek kartlar, okuyucular, adaptörler ve aksesuarlar bulunuyor.

SanDisk yaptığı yazılı açıklamayla İstanbul’da açılan yeni ofiste faaliyet göstereceğini duyurdu. SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü olarak Yosi Rafael’i görevlendirdi. Yosi Rafael daha önce U.S Robotics’in Türkiye Müdürlüğü ve PALM ile Hauppage’ın Türkiye operasyonlarının yürütülmesini de üstlenmişti. Rafael, SanDisk’in bölgedeki faaliyetlerinin planlanması, bölgeye özel yeni pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve yeni satış kanalları yaratılmasından sorumlu olacak.

SanDisk Türkiye’yi 2009 yılında Avrupa’da en fazla büyüme beklediği ülkeler arasında görüyor. Türkiye’de yatırımlarını sürdürürken, bölge pazarındaki flaş bellek ürün kategorisinde lider bir marka olmayı ve ürünleri ülke çapında daha kolay ulaşılabilir bir şekilde yaygınlaştırmayı hedefliyor.

SanDisk Türkiye Distribütörü : Turanlı Elektronik

SanDisk Global Web Sitesi: SanDisk

Dilerseniz yorum yazabilir, veya geri izlemelere bakabilirsiniz.

3 Yorum “SanDisk Türkiye’de İlk Ofisini Açtı”

 1. 1
  7 Eylül, 2010, 11:07

  bu sandiski aldığıma sattığıma çok pişman oldum cidden sadece kalitenizi düşürüyorsunuz cihazın faturası olmasına rağmen garanti belgesini isteyip garantiye almıyorsunuz madem seri no yok üretirken üzerine seri no yazın başka bi cihazıda başka bi garanti belgesiyle yaptırabilirim mantığındasınız çok saçma ve bunu yayınlıycam bilginize dönüş yapmassanız şayet…

 2. 2
  şahin
  26 Mart, 2011, 13:44

  arkadaş aynen bende busorunu yaşıyorum ya satmayın yada arkasında durun bendede 2 gb 4 adet wardı göndermeme rağmen değimeden bi işlem yapılmadan geldi nasıl iş anlamadım ya :S:S ve muşteriler kendi cebimden kart werdim sırf benim kalitem düşmesindiye siz kaliteyi boşa atmışsınızzz bilginize byy

 3. 3
  ugrkzn
  16 Kasım, 2011, 13:40

  şikayet edenler faturası ile birlikte tüketici mahkemesine başvursunlar.
  sonuç alırlar

Yorumunuzu Yazın